Grupa Biznesu GreenHouse
Dekoracje Okien eurotkaniny.pl
ROLETY * ŻALUZJE

KONSULTACJE  DEKORATORSKIE    kom   503 928 034

Do kazdej rolety rzymskiej z mechanizmem łańcuszkowym
poduszka ozdobna GRATIS !!!!

Rolety rzymskie to zasłony podnoszone przy pomocy specjalnego mechanizmu sterowanego łańcuszkiem lub sznurkiem. Są doskonałą formą przystrojenia okien w każdym wnętrzu, bez względu na jego styl. Rolety rzymskie świetnie się prezentują w miejscach urządzonych nowocześnie, wręcz ascetycznie, a we wnętrzach klasycznych, stylowych stanowią eleganckie dopełnienie dekoracji okien. Rolety rzymskie stanowią także niezastąpione zasłony na okna o ograniczonej małej powierzchni ścian obok nich, gdzie brakuje miejsca na umieszczenie typowych zasłon.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rolet rzymskich. Proponujemy Państwu różne rozwiązania i na każdy wymiar okna. Szyjemy z następujących materiałów: organza, woal, blackout, żakard itp

Stosujemy sprawdzone i bardzo dobrej jakości mechanizmy do rolet rzymskich firmy ANWIS.


Proponujemy obniżone ceny na produkowane przez nas rolety rzymskie.
Ceny zaczynają się już od 79 zł/kpl. Zadzwoń i Sprawdż - 503 928 034

Roleta do montażu ścianę, do sufitu oraz na okno przy zakupieniu specjalnych uchwytów na ramę okienną. Mechanizm blokujący pozwala łatwo regulować dowolne rozwinięcie rolety.
Rolety standardowe występują z mechanizmem sznurkowym. Za dopłatą mechanizm łańcuszkowy.
Standardowo sznurek znajduje się po prawej stronie rolety. W tkaninę rolety wszytych jest kilka kanalików w raz z plastikowymi rureczkami w celu jej obciążenia. Klasyczna falowana, dekoracyjna falbana. Szyna aluminiowa biała wraz z kompletem akcesoriów do montażu.
Przykładowe rolety - WYPRZEDAZ - o dostępność proszę pytać pod nr 503 928 034

 
CAPRI -117x140 = 79,90 zł    Florencja 140x100 = 89 zł    DUO - 68 x 210  =  139 zł

  
PADVA 160 x 170 = 119 zł   woal SIENA 100x176 = 89zł  PADVA 100 x 170 = 99 zł

Nasza oferta obejmuje nie tylko rolety rzymskie ale także inne dekoracyjne rolety podnoszone (liftowane): rolety austriackie, rolety weneckie, rolety festonowe

 


Rolety wewnętrzne to popularna forma osłony przeciwsłonecznej stosowana również jako element dekoracyjny okien. Szeroka gama kolorystyczna oraz bogate wzornictwo pozwalają każdemu znaleźć odpowiedni materiał dla siebie.
NOWOŚĆ !!!     bardzo dekoracyjne: 

ROLETY BAMBUSOWE

ROLETY DZIEŃ-NOC - rewelacja

Polecamy również specjalne rolety do okien dachowych FAKRO i VELUX.

W roletach wewnętrznych wyróżniamy kilka systemów:

Rolety materiałowe BAMAR chowane są w kasecie, która zapobiega zanieczyszczeniu rolety, a całość zyskuje na lepszym wyglądzie. Prowadnice montowane do skrzydła zapobiegają odchylaniu się rolety podczas otwierania okna. Do sterowania służy łańcuszek z tworzywa sztucznego. To wszystko zapewnia trwałość oraz komfortową obsługę.
BOGATA KOLORYSTYKA.
Informacje:
Rolety systemu BAMAR mocuje się na skrzydle okna na stałe w sposób uniemożliwiający ich demontaż, ale tak, że nie jest naruszona w ogóle zewnętrzna rama. Są naprawdę godne polecenia. Konstrukcja stała rolety jest wykonana na konkretny wymiar z aluminium lub pcv w kolorach stosownie do koloru okien. Część rolowana, rolety w kasetkach, jest wykonana z 100% poliestru i ma atestowane właściwości osłonowe przed słońcem oraz termoizolacyjne gdy są dodatkowo podgumowane lub nasrebrzane. Skład 100% PES, Grubość - 0,4mm, UV test > 6-7, zatrzymują od 60 do 70 %  
promieni słonecznych
    

SYSTEM PRESTIGE

Rolety materiałowe w systemie  PRESTIGE wyposażone są w aluminiową półkasetkę, do której zwija się materiał. Dzięki zastosowaniu prowadnic roleta PRESTIGE może pracować nawet przy uchylonym oknie. Rolety w systemie  PRESTIGE są wyjątkowo estetyczne i eleganckie. Montaż odbywa się we wnęce tzw " na szybę ",  poprzez przekręcenie skrzyneczki alum. do ramy.

! NOWOŚĆ Rolety BESTA z półkasetką przyklejaną do ramy skrzydła

SYSTEM PLUS

Rolety wewnętrzne ELEGANT PLUS w wersji CLASSIC dają Państwu całkowitą swobodę! Dzięki precyzyjnej regulacji położenia rolety możliwe jest stopniowe zaciemnienie pomieszczenia. Sterowanie odbywa się za pomocą łańcuszka z tworzywa sztucznego. Uniwersalne uchwyty pozwalają na montaż rolety do ściany lub do sufitu.

Także w wersji MINI FIX na skrzydła okienne
   

ŻALUZJE


Żaluzje zabezpieczają pomieszczenie przed działaniem promieni słonecznych, powodując rozproszenie światła lub całkowite zaciemnienie. Wysoka jakość materiałów oraz duży wybór kolorów umożliwia dobranie żaluzji do każdego wnętrza. Żaluzje pasują do wszystkich pomieszczeń tworząc przyjemne warunki pracy lub odpoczynku. Poniżej przedstwiamy rodzaje żaluzje:

ŻALUZJE POZIOME

Żaluzje poziome aluminiowe to najstarsza i najbardziej popularna forma ochrony przed nasłonecznieniem. Największą zaletą żaluzji poziomych jest regulacja naświetlenia poprzez bezstopniowe nachylenie listew oraz widoczność na zewnątrz przy pełnej eliminacji nasłonecznienia. Posiadamy w swej ofercie żaluzje do nowych okien pcv z automatem ze specjalnymi zaczepami ( na ramę ) oraz do okien starego typu między szyby tzw " szwedzkie ".
Informacje:
Żaluzje poziome mogą być instalowane do każdego rodzaju okien. Bogata paleta kolorów sprawia, że żaluzje można dostosować do wystroju każdego wnętrza. Mamy także w swej ofercie kolorystykę drewnopodobną.

     

ŻALUZJE PIONOWE
 
Żaluzje pionowe doskonale zabezpieczają pomieszczenie przed działaniem promieni słonecznych, powodując rozproszenie światła lub zaciemnienie pomieszczenia. Duży wybór tkanin pozwala na dopasowanie wzoru i koloru do wyposażenia wnętrza, tworząc przyjemne warunki do pracy i wypoczynku. NOWOŚĆ !!! PANELE ZASŁONOWE.
W swojej ofercie mamy również specjalistyczne PRANIE pasów od żaluzji pionowych.
Informacje:
Żaluzje pionowe mogą być stosowane do podziału pomieszczeń oraz oddzielania stanowisk pracy. Właściwości niektórych naszych materiałów umożliwiają stosowanie ich w pomieszczeniach komputerowych, zgodnie z normami UE. Szczegółowo dopracowany mechanizm żaluzji na szynie aluminiowej, pozwala na długotrwałą i przyjemną eksploatację. Żaluzje wykonane są z materiałów poliestrowych i włókien szklanych w szerokiej gamie kolorów i faktur, także lamele pcv. Wszystkie materiały posiadają atest higieniczny nadany przez PZH w Warszawie, a materiały niepalne atest niepalności ITB. Materiały te są dostępne w stałej kolekcji, którą można obejrzeć w naszej pracowni.


 

ŻALUZJE DREWNIANE

Żaluzje drewniane 25mm wykonane są z drewna tekowego wysokiej jakości. Odpowiednie dla osób, które cenią sobie naturalność i względy ekologiczne przy wyposażaniu swojego mieszkania. Szeroko gama kolorystyczna pozwala na idealny dobór żaluzji drewnianych do okien oraz do wnętrz.

NOWOŚĆ !!! ŻALUZJE DREWNIANE 50mm - SUPER PIĘKNE !!!!.
Informacje:
Żaluzje drewniane szczególnie dobrze korespondują z dodatkami z drewna, skóry lub ratanu. Wyposażenie standardowe żaluzji obejmuje: automat, pręt do regulacji, specjalne zaczepy.
Żaluzje drewniane dostępne są w 9 pełnych kolorach wg próbnika z zastrzeżeniem, że dopuszczalne są niewielkie różnice w odcieniu drewna oraz nieznaczne ugięcia szczebelków. Po podciągnięciu żaluzje drewniane zajmują ok. 20% wysokości.

    
Zapraszamy także do naszego sklepu internetowego
www.detal.bazarek.pl
Green House Dekoracje Okien
ul. Wiślańska 633
43-374 Buczkowice

Obsługujemy teren całego Śląska, Zagłębia i Podbeskidzia

tel. 33/8177128     kom. 503 928 034

e-mail: agakep@gmail.com

Polecany link : 


GALERIA :